Akrilik mutfak kapakları, şık tasarımları, parlak yüzeyleri ve kolay temizlenebilir olma özellikleri sebebiyle birçok kişi tarafından en sık tercih edilen ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Akrilik levhaların mdf paneller üzerine kaplanması ile elde edilen parlaklık, kapaklara ayna yansıması sağlamaktadır. Tamamen pürüzsüz yüzeylerden oluşan akrilik kapaklar, sınırsız renk seçenekleri ile  her evin ihtiyacı olan şık görünümü kazandırmak için tasarlanmıştır.

Ayarlanabilir ölçülere sahip kapak boyutlarımız, mutfak seçeneklerine göre sağ ve sol kullanıma uygun olarak istenilen şekillere göre monte edilebilmektedir. Çizilmez yüzeyleri, parmak izi bırakmayan yapısı, kolay temizlenebilir özellikleri, akrilik kapakları en çok tercih edilen ürünlerimizden biri haline getirmiştir.

Ürün Özellikleri

Tezgah seçeneklerimiz ve tüm dolap yüzeylerinde kullandığımız akrilik ürünlerimiz, son teknoloji yardımı ile üretilmiş olup şıklığı ve zarifliği ile mutfaklarınıza eşsiz bir görünüm kazandıracaktır.  Yüksek parlaklığa sahip akrilik dolap yüzeyleri, mdf panellerin üzerinin kaplanması ve daha sonra boyutlandırılıp,  şekillendirilmesi ile oluşmaktadır. Oldukça parlak yüzeylere sahip olması nedeniyle, çizilme ve kir tutma gibi özellikleri bulunmamaktadır. Pürüzsüz yüzeyleri, kolay temizlenebilir olma özellikleri bakımından akrilik yüzeye sahip dolap seçeneklerimiz kullanım alanları bakımdan da oldukça geniştir.

İstenilen yüksekliğe ve boyutlara uygun olarak tasarlanan mutfak dolaplarımız, ışıklı led sistemler ile aydınlatılarak daha parlak ve aydınlık bir görüntüye sahip olmaktadır. Opsiyonel mekanizma seçenekleri ile, şıklığın vazgeçilmez tercihi olan mutfak dolaplarımız, kullanımı ile evinize farklı bir görünüm kazandıracaktır.

Sınırsıza yakın renk seçeneklerimiz ile mutfağınızı baştan yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Uzun süreli kullanıma dayanıklı, kir ve yağ tutmayan yüzey özellikleri,  aşınmayan yapısı ile mutfaklarınızda güvenle  kullanabileceğiniz eşsiz bir üründür. Akrilik mutfak dolaplarımız, istenilen özelliklere göre farklı tasarım ve renklendirmeler ile dilediğiniz şekilde kişiselleştirilebilmektedir. Diğer ahşap mutfak kapaklarına göre, yeni nesil bir kullanım izlenimi veren, şık görüntüsü ve parlak yüzeyleri ile evinize modern bir hava sunan akrilik mutfak dolapları, tüm renk ve model seçenekleri ile beğenilerinize sunulmuştur.

Akrilik kapaklar, mobilya dekorasyonlarından, hastane ve banka  mobilyalarına kadar daha bir çok alanda kullanılabilen geniş bir yelpazeye sahip eşsiz ürünlerdir. Tasarımları ve renk seçenekleri ile her mutfak seçeneklerine ve her zevke uygundur.