Evlerin en önemli bölümlerinden biri olan banyolar,  hem hijyenik bir kullanım sunabilen hem de şıklığı ile göze hitap eden bir tasarım olmalıdır. Banyolarda şıklığı yakalayabilmenin yolu ise banyo dolaplarından geçmektedir. Eşsiz bir tasarıma sahip banyo dolapları ile banyolarda şık ve güzel bir görüntü elde edilebilmektedir. Bu nedenle banyo dolaplarının seçimi büyük bir önem arz etmektedir.

Tasarımlarının yanı sıra kullanım olanakları ile de ön plana çıkan Banyo Dolapları, fonksiyonel özellikleri sağ ve sol kullanıma uygun ayarlanabilir kapak seçenekleri, suya dayanıklı dış yüzeyleri ile verimli ve uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Su ile teması yüksek olan banyo dolapları, su geçirme dış kaplamalar kullanılarak tasarlanmıştır. Böylelikle, nem ve ısıya karşı dayanıklı bir kullanım elde edilmektedir.

Farklı tasarımlara uygun renk ve desen seçenekleri ile, ferah ve aydınlık bir banyo elde etmenize imkan sağlayacaktır. Kalite ve sağlamlığın öncüsü olarak kapak ürünlerimizde, High Gloss, Membran, Akrilik ve Lake kapaklar kullanılmıştır. Led aydınlatmalar ile kullanım kolaylığı ve aydınlık bir görüntü oluşturulmaya çalışılmıştır.

Ürün Özellikleri

Banyoların dar ve geniş kullanım alanlarına uygun olarak çeşitli boyut ve ebatlara sahip tasarımlarımız mevcuttur. Geniş ve çok raflı kullanımların yanı sıra dar ve az bölmeleri seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Farklı lavabo özelliklerine uygun dolap modellerimiz, aynalı ve raflı olarak tasarlanmıştır. Ayna görüşünü arttırmak amacı ile led ışık sistemleri eklenmiştir. Böylelikle aydınlık ve refah bir ortam yaratılmaya  çalışılmıştır.

Ürünlerimizin tamamı suya dayanıklı malzemeler kullanılarak oluşturulmuş olduğundan uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Genellikle açık renk tercihleri ile ferah ortamlar elde edilmeye çalışılmıştır. Tüm renk seçeneklerine uygun tasarlanabilen dolap seçeneklerimiz, farklı tarz ve tercihlere de uygundur.

Ürün yüzeyleri hijyen koşullarını sağlamak amacı ile, kolay temizlenebilir, leke ve iz bırakmayan parlak yüzeylere sahiptir. Su izleri, parmak izleri ve çeşitli iz oluşumları barındırmayan pürüzsüz yüzeyler, parlak yapıları ile ışıl ışıl bir görüntü oluşturmaktadır. Temiz bir görüntü ve aydınlık bir tasarım elde etmek isteyen herkesin tercihi Kartela Banyo dolaplarıdır. Ürün aksesuarlarında Hafele marka ürünler kullanılmış olup kalite ve şıklık en güzel hali ile bir araya getirilmiştir.