Batarya ve musluklar en sık kullanılan ürünlerden biridir. Banyo ve mutfak alanlarında, görsellik ve işlevsellik kazandırmak amacı ile sıklıkla kullanılan Eviye ve Batarya modelleri, tasarımların eşsiz birer parçası haline gelmektedir. Tasarım ve görsel bütünlüğü sağlayarak, ortama ayrı bir renk katan eviye ve batarya modelleri, tüm renk ve tasarım seçenekleri ile tarzını yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Eviye ve Bataryalar, şık ve estetik görüntülerinin yanı sıra, kullanışlı ve fonksiyonel özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Farklı tasarımlar ile kullanım kolaylığı yanında şık bir görüntü elde edilmek amaçlanmıştır. Zıt renklerin kullanılarak oluşturulan farklı tasarım modelleri ile, görsellik ortaya çıkarılarak modern bir uyum yakalanmaya çalışılmıştır.

Kullanımın kolay olması ve sağlam yapıda ürün ile elde edilmesinden dolayı uzun yıllar kullanım için oldukça uygundur. Mutfak ve banyo tasarımları içerisinde şık bir görüntü ve eşsiz bir tasarım elde edilmeye çalışılan Eviye ve Batarya modelleri, farklı renk ve tercih seçenekleri için de uygundur.

Ürün Özellikleri

Tasarımların modern ve eşsiz bir görüntü oluşturması nedeni ile genellikle zıt renklerin kullanımı tercih edilmiştir. Ayrıca modern şıklığı yansıtan ve günümüzde oldukça ilgi gören Siyah musluk kullanımı ile banyo ve mutfaklarda mükemmel bir görüntü elde edilmektedir. Tercihlerin ve zevklerin farklılığına uygun olarak sınırsız desen ve renk seçeneklerine sahip modellerimiz bulunmaktadır. Sık ve uzun kullanıma uygun yapıları, kolay temizlenebilme özellikleri ve leke veya iz tutmayan modelleri ile tüm Eviye ve Batarya seçenekleri Kartela kalitesi ile sizlerle buluşmaktadır.

Ahşap, laminant, mermer ve granit gibi tüm tezgah ve lavabo seçimleri için uygun renk ve tasarımlara sahip modellerimiz, banyo ve mutfaklarınıza şıklığı getirmektedir. Aynı renk tonlarında musluk ve lavabo kullanımı artık geride bırakılmış olup zıt renkler, farklı desenler ve modern ezgiler taşıyan tasarımlar tercih edilmektedir.

Oldukça yaratıcı, göz alıcı ve eşsiz tasarımları ile Kartela Mutfak ürünleri, tüm banyo ve mutfaklara farklı bir hava ve şıklık sunmaktadır. Ferah ve aydınlık bir ortam oluşturmanın yanı sıra modern ve şık ezgiler ile tasarlanmış eşsiz alanların ortaya konulması amaçlanmıştır.