Yatak odalarının vazgeçilmez parçalarından biri olan gardıroplar, kıyafetler için kurtarıcı bir bölüm olarak kullanılmaktadır.  Şık tasarımları ve kullanımı kolaylaştırıcı özellikleri ile yatak odası tasarımında en çarpıcı ürünlerin başında yer almaktadır.  Dar ve geniş oda tasarımları içerisindeki yerini mutlaka muhafaza eden gardırop çeşitleri, kullanım alanlarına göre çeşitli aksesuarlar ile güçlendirilmektedir. Giysi odası seçeneği bulunan evler içerisinde, yüksek ve geniş tasarımlar tercih edilirken, daha dar planlı odalar için ise alçak tasarımlar tercih edilmektedir.

Kartela Gardırop ürünleri, tam kullanım ve yüksek verimlilik sunmayı amaçlamaktadır. Şıklığı ve kolaylığı tamamlayacak opsiyonel seçenekleri ile gardırop tasarımları desteklenmektedir. Karanlık ve dar bölgeler için led ışıklandırmalar ile görüş imkanının arttırılması amaçlanırken, kravat ve pantolonluk aksesuarları ile pratik kullanım özellikleri eklenmeye çalışılmıştır.

Birinci sınıf MDF kaplama gövde yapısı, şık tasarımları ve sınırsız renk seçenekleri ile her oda çeşitleri için kullanılabilecek modellerimiz mevcuttur. Her oda şekline uygun olarak kolay ekleme ve çıkartma özelliklerine sahip, değiştirebilir kapaklar ve raylı sistemlerden oluşan iç tasarımları ile şık bir görünüm ve rahat bir kullanım sunmaktadır.

Ray Dolaplar

Ray dolaplar isminden yola çıkılarak anlaşılabileceği üzere, raylı sistem üzerine kurulmuş kapaklardır. Giyinme ve yatak odaları içerisinde gardırop tasarımlarının fazla yer kaplamaması amacı ile, kaydırmalı bir sistem kullanılarak tasarlanmıştır. Kolay açıp kapatma özellikleri, Yana sürgülü sistemleri ile kullanımı kolay ve şık bir tasarım sunmaktadır. Dar alanlarda oldukça pratik bir kullanım sunan ray dolaplar, alandan tasarruf etmenizi sağlarken, eşsiz tasarımları ile odanıza şıklık katmanıza imkan sağlayacaktır.

Kapaklı Dolaplar

Geniş alanlarda şık ve çok amaçlı kullanım özellikleri sunan kapaklı gardırop modelleri, eşsiz tasarımları ve renkleri ile odalarınızda geleneksel şıklığı yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Kapak detaylarında çeşitli desen ve tasarımlar işe şık bir görüntü oluşturulmak amaçlanmış olan Kapaklı dolaplar, farklı kullanım amaçları içinde uygundur. Kartela kalitesi ile, sağlamlığı ve şıklığı evinizde hissedebilirsiniz.

Reflekte Cam Kapaklı Dolaplar

Led aydınlatmaları ve cam kapakları ile şık bir vitrin izlenimi veren  reflekte cam kapaklı dolaplar, yatak odanızı bir etkileyici bir ortama döndürecektir. Aydınlatma sistemleri ile şeffaf bir görüntü oluşturan dolaplar, içerisindeki şıklığı dışarı taşımaktadır. Sürgülü veya kapaklı sistemleri, cam dokunuşlu özel tasarımları ile odanızın en eşsiz parçası olmaya adaydır.