Giyinme odaları, tamamı kişisel kıyafet depolama alanlarından oluşan ek kullanım alanlarına verilmiş isimdir. Giyinme odası adından da anlaşılacağı üzere amacı kıyafetlerin düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine ve giyinip soyunma amacı ile kullanıma uygundur. Geniş veya dar planlı olarak tasarlanabilen giyinme odaları, pratik kullanımlar için tercih edilmektedir. Şık bir tasarım ile dizayn edilmiş giyinme odaları entelektüel bir hava yaratmaktadır.  Kartela gardırop ürünleri, dar ve geniş alanlara sahip giyinme odalarınıza şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Led aydınlatma sistemleri opsiyonel özellikleri ve pratik bir kullanım sunan ek seçenekleri ile oldukça rahat ve konforlu bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.  Pantolon ve kravatlar için ayrı bölme olanakları, yüksek raf seçenekleri ve derin çekmece özellikleri gibi her türlü tercihe uygundur. Sınırsıza yakın renk ve modellerde oluşturulacak tasarımlar, odalarınızda yaratmak istediğiniz şıklığı sizlere kolaylıkla sunacaktır.

L Giyinme Odaları

Yatak odaları içerisinde daha geniş bir alan yaratılmak amacı ile giyinme odaları ve gardırop modelleri farklı şekil ve boyutlarda tasarlanılabilmektedir.  Daha fazla ürün ve daha fazla alan kullanımı sunmak amacı ile, geniş gardırop seçenekleri yanı sıra L şekillere sahip her iki duvar üzerinde kullanıma uygun tasarımlar ön plana çıkmaktadır.  Tek bir duvar kullanımının yerine L şekline sahip köşe tasarımları ile daha az yer ve daha fazla verim elde edilmek amaçlanmıştır. Şık tasarımları, tüm yükseklik ve genişliğe uygun boyutları ile yer tasarrufu sağlanırken, daha fazla ürün depolama imkanı da sunulmaktadır. Kartela L Gardırop modelleri ile oda şekillerine uygun olarak tasarlanmış, dar alanda yüksek verimliliğe sahip şık dolaplara sahip olabilirsiniz.  Led ışıklandırma ve opsiyonel seçeneklere sahip L gardırop modelleri Kartela kalitesi ile hizmetinize sunulmaktadır.

U Giyinme Odaları

Giyinme odaları içerisinde U gardırop modelleri ile dar veya geniş tüm alanlar oldukça şık ve pratik bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Tüm duvarların eş olarak kullanıldığı, ve en fazla ürün depolama özelliğine sahip U gardırop modelleri, şıklığı ve kolaylığı bir arada sunmaktadır.  Tavana ulaşan yüksek boyutları, kaydırma sistemli kapakları ve pratik kullanımlara uygun, opsiyonel olarak eklenebilecek özellikleri ile oldukça şık bir tasarım sunmaktadır.