Mutfak tasarımları kendine ait bir tarza sahip, kullanımı ve şıklığı ile ön plana çıkan alanlardır. Evin genellikle en sık kullanılan bölümlerinden biri olması nedeni ile şık bir görünüme sahip, kullanışlı bir mutfak tasarlamak herkes için ayrı bir incelik gerektirmektedir. Mutfak tasarımlarını ön plana çıkaran parçalar  ise mutfak dolaplarından oluşmaktadır. Şık ve eşsiz görünüşlü mutfak kapakları ile, kullanım alanlarınıza yepyeni bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Sınırsız desen ve modeller arasından mutfağınız için hangi tasarımın uygun olabileceğine karar vermek ise,  atılacak en önemli adımlardan biridir. Mutfak tasarımı oluşturulurken dikkat edilmesi gereken noktalar, kullanışlı malzemeler, uygun fiyat ve doğru renk tonlamasının oluşturulmasıdır.  Tüm bunlara en kolay şekilde ulaşabilmek için ise Kartela Mutfak ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sınırsıza yakın renk seçenekleri,  High Gloss, Membran, Akrilik, Lake, Cam Kapak seçenekleri ile, tasarımlarınız için en uygun modellere uygun fiyat ve sağlam kalite garantisi ile sahip olabilirsiniz.

High Gloss Kapaklar

Yüksek parlaklığı ve pürüzsüz dış yüzeyi ile en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Mdf kaplama yüzeyine sahip High Gloss mutfak kapakları 18 mm ölçüleri, sınırsız renk seçenekleri ve kolay temizlenebilir yüzeyleri ile mutfaklarda şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihidir. Tüm bunların yanı sıra dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanıma en uygun modellerden biri olan High Gloss mutfak kapakları, Kartela kalitesi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Membran Kapaklar

Mutfak tasarımları içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Bunun nedeni oldukça fazla renk ve modellere sahip olmasıdır. Bu durum Mebran Kapakları her mutfak için uygun ürünler haline getirmektedir. 18 mm ölçülere sahip modeller, tek parça monte edilme özellikleri ile bantlama gerektirmektedir. Bu durum Membran Kapak tercih edilmesine önemli bir etken olabilmektedir. Pürüzsüz yüzeyleri, parlak ve mat özellikleri ve oldukça sağlam yapıları ile mutfak tasarımlarında ilk sırlarda yer almaktadır.

Akrilik Kapaklar

Uzun yıllar kullanım olanağı sağlayan, kaliteli malzeme ve dayanıklı yapısı ile Akrilik Kapaklar, çizilmez yüzeyleri, parlak görünümleri ve sınırsıza yakın renk seçenekleri ile ülkemizde en çok kullanılan model olma özelliğine sahiptir. PVC kaplama ile oluşturulan 18mm lik ölçülere sahip Akrilik Kapaklar, son model teknoloji kullanılarak oluşturulan, yeniliklere ve farklılıklara açık bir model özelliği taşımaktadır.

Lake Kapaklar

Mutfaklarda doğal esintiler ve sade bir görünüm isteyenlerin tercihi Lake Kapaklar, ahşap görünümüne en yakın model olma özelliğine sahiptir. Geleneksel ahşap görüntüsünü modern yapısı ile bir araya getiren Lake kapak modelleri, mutfaklara eşsiz bir görünüm vermektedir. Lake Kapaklar, su geçirmezlik özelliğine sahip kaplamalar ile oluşturulduğundan , sınırsız desen ve renk seçeneklerine sahiptir.

Cam Kapaklar

Mutfak tasarımlarında farklı bir hava yaratmak isteyenlerin bir diğer tercihi ise cam kapaklardır. Mutfak dolapları içerisinde şeffaf ve renkli camların kullanılması ile oluşturulan mutfak kapakları, mutfaklarda modern ve şık bir görünüm oluşturmaktadır. Cam kapaklar kullanılacak cam rengi ve desenlerine bağlı olarak, her türlü mutfak türüne uygunluk gösterebilmektedir.