Tarzınıza ve zevklerinize uygun mutfağı tasarlayabilmek için yüzlerce seçenek arasından en doğru olana karar vermek oldukça zor gelebilir. Bu sebeple mutfak tasarımı yaparken dikkat etmeniz gereken planlı ve kararlı olmaktır. Hayallerinizdeki mutfağa kavuşmak için en doğru tasarımı ve en verimli tarzı belirlemeniz gerekmektedir. Kartela mutfak modellerimiz, zevklerinize ve hayallerinize en uygun modeli seçmenize yardımcı olacak en doğru adrestir. Sınırsıza yakın renk seçenekleri, farklı tasarım ve modelleri ile mutfağınızda şık bir görünümü kolayca elde edebilirsiniz.

Hangi mutfak tarzı size uygun karar verebilmek için, tasarımlarımızı yakından incelemenizi öneririz. Mutfağınızda yaratmak istediğiniz eşsiz görünümü sizlere sunabileceğimiz, birbirinden farklı modellerimiz ile hayallerinizdeki mutfağı kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken, mutfak alanını verimli kullanabileceğiniz, doğru renk ve modelde bir mutfak tarzı belirlemenizdir. Sizlerin beğenisine sunacağımız mutfak tarzlarımız arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Country Mutfak Tarzı

Mutfaklarda sade ve şık bir görünüm isteyenler için en uygun mutfak tarzı olarak gösterilmektedir. Doğal renk tonları ve desenleri ile sıcak bir aile ortamı yaratmak için oldukça ideal bir tarzdır. Soft renklerin, çiçek desenlerinin ve geçmişi anımsatan tasarımların ahşap ile buluşturularak kullanıldığı country mutfak tarzı ile ferah ve aydınlık bir ortam oluşturulmaktadır. Modern çizgilerin geleneksel ezgiler ile buluşturulduğu mutfak tarzı, huzurlu ve iç açıcı bir görünüm sunmaktadır. Dilediğiniz renk ve desenlere uygun tasarımlarımız ile mutfaklarınızı bu eşsiz güzellik ile buluşturabilirsiniz.

Modern Mutfak Tarzı

Tek renk kullanımı ile modern çizgileri buluşturan Modern mutfak tarzı, görsel bir ahenk ve şıklık isteyenler için en ideal tarzı oluşturmaktadır. Tüm renklerin bir bütün olarak kullanıldığı, modern bir görünüm elde edilerek ortama şıklık ve ferahlık sağlayan tasarımlar, mutfaklarda eşsiz bir görünüm sunmaktadır.

Ahşap Mutfak Tarzı

Ahşap malzemeler kullanılarak doğal bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercih ettiği mutfak modelleridir. Mutfaklara kır evi havası verebileceğiniz ahşap mutfak tarzı ile doğal esintileri yakalayabilirsiniz. Doğal renk tonlarının yanı sıra, farklı seçenekteki renk uyumlarına göre özel tasarlanabilen ahşap malzemeler, mutfağınıza sıcak ve ferah bir görünüm kazandıracaktır.

Endüstriyel Mutfak Tarzı

Endüstriyel mutfak tarzı, bu alanda faaliyet gösteren profesyonel mutfak tipleri için kullanılan ürünlere verilen isimdir. Yemek sektöründe, genellikle toplu yemek yapılan alanlar içerisindeki kullanımlara uygun olarak tasarlanan endüstriyel mutfaklar, geniş hacimleri ve sağlam yapıları nedeni ile tercih edilmektedir. Tüm endüstri tiplerine uygun olarak tasarlanabilen mutfak dolaplarımız ile, tam kapasite kullanımı ile yüksek verim elde edebilirsiniz.

Tasarım Mutfak Tarzı

Kişisel tercihler kullanılarak oluşturulan kişiye özgü mutfak tasarımlarına verilen isimdir Renklerin ve modellerin kişilerin istek ve beklentilerine uygun olarak belirlendiği tasarım mutfak tarzı ile kendi estetik bakışınızı yansıtan hayalinizdeki mutfağa sahip olabilirsiniz. Kullanılan renk ve malzemelerin, tasarım ve boyutların mutfak tiplerine ve kullanıcıya göre kişiselleştirilebildiği özel tarzda mutfaklara kartela şıklığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.