Membran mutfak tasarımlarına benzer olarak pvc kaplama ile oluşturulan High Gloss mutfak kapakları, en şık tasarımlar arasında yerini almaktadır. Mutfaklara sunmuş olduğu yüksek parlaklık ve ışıltılı görünüm nedeni ile High Glass ismi verilmektedir. Işıltıyı ve parlaklığı mutfaklara yansıtan bu eşsiz özellikteki ürünümüz, mdf lam üzerine parlak pvc kaplama yöntemi ile tasarlanmaktadır. İleri derece teknolojik tasarıma sahip olan modellerimiz, mutfaklara canlı ve parlak bir görünüm sunmaktadır.

Göz alıcı görünümleri, eşsiz tasarımları ve sınırsıza yakın renk seçenekleri ile bir çok kişi tarafından tercih edilen bir ürünümüzdür. Günümüzde mdf kaplamalı ürünler arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Pvc kaplaması sağlamlık ve uzun süreli kullanım imkanı tanırken, parlak yapısı şıklığı ve modern görünümü oluşturmaktadır.

High Gloss Mutfak Kapakları Özellikleri

Sertleştirme işlemleri ile sert ve sağlam kullanım ve ışığı yansıtan parlak bir görünüm elde eden dış yüzeyler, pvc koruması ile, UV ışınlarına, kimyasal temizleyicilere ve nema karşı koruma sağlamaktadır.Parlak ve pürüzsüz dış kaplamaları, iz bırakmayan ve kolay temizlenebilme özelliklerine sahiptir. Dış yüzeylerinin parlak olması, iz, kir ve leke gibi oluşumları da engellemektedir. Bçylelikle eşsiz bir görünüm ve hijyenik bir kullanım imkanı sunan ürünlerimiz, her mutfak tarzına ve tasarımına uygundur.

Kenar bantları kullanımı ile sağlam bir monte olanakları sağlayan high gloss ürünlerimiz, tercihe ve tasarıma balı olarak farklı ve şık görünüme sahip kenar bantları ile tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlamaktadır. Sağ ve sol kapak kullanımları, farklı tasarım seçenekleri, opsiyonel özellikleri ve sınırsıza yakın renk seçenekleri ile, özgün ve eşsiz mutfak modelleri arasında yerini almaktadır. Kişisel değişiklikler ile her türlü mutfak tasarımları için kullanılabilmektedir.

Parlak dış yüzeyleri sayesinde, ayna görünümü elde edilen mutfaklarda, aydınlık ve ferah bir kullanım sunulmaktadır. Parlak özellikleri ile solma, çizilme ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. High Gloss ürünlerimiz, şık ve modern bir kullanım sunmasının yanı sıra ahşap dekoratif görüntüleri ile doğallığı da mutfaklarınıza taşımaktadır.  Mutfaklarına eşsiz ve ferah bir görünüm kazandırmak isteyen herkes için, diledikleri renk ve modellerde ürünlerimiz mevcuttur.