Hakkımızda

Evinizin huzur noktalarından mutfağınız için, konfor ile fonksiyonelliği bir arada sunan tasarımlar bulabileceğiniz Kartela Mutfak, kalite ve dayanıklılığa önem veren birçok toplu konut projesinin ve binlerce evin içini süslemektedir.

Onlarca çeşit dolap modellerimizle birlikte dilerseniz projenize uygun özgün tasarım yapılabilmektedir. Müşterilerimizin tercihlerine göre ekonomik, standart ve lüks modellerimiz ile geniş yelpazede hizmet sunulmaktadır.
Kartela Mutfak, istenilen mutfak dolaplarını kaliteli malzeme kullanarak kendi fabrikasında en son teknoloji ile üretmektedir. Üretilen mutfak dolapların montajı hızlı ve güvenilir bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından yapmaktadır.

Kartela Mutfak, tasarımda zerafet, üretimde kalite, işçilikte profesyonellik, montajda sağlamlık, ticarette güven ilkeleriyle sektörün en iyisi olma yolunda çalışmalarını arttırarak devam etmektedir.

İş Ortaklarımız

Mobilya İmalatçılarına Özel

Kartela Mutfak, mobilya imalatçıları için fason ebatlama ve bantlama hizmeti ile mobilya aksesuarları satışı da yapmaktadır. Geniş ve teknolojik makina parkuruyla her türlü sunta, mdf ve kontroplak malzemeler firesiz bir şekilde ebatlaması yapılmaktadır. Profesyonel PVC Bantlama Makinalarımızda kesimi yapılan tüm panellerin bantlaması kusursuz bir şekilde yapılmaktadır. Kartela Mutfak, MDFLAM, HG Panel, Mutfak ve Kapı Aksesuarlarını stoktan siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Referanslar

Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için referanslarımızı inceleyin.

GÖZ AT

İletişim

Öneri, görüş, şikayet veya Ücretsiz Keşif talepleriniz için bizimle iletişime geçin.

GÖZ AT