Gelişen teknoloji, mobilya ve tasarım alanlarında da farklı hizmetler sunmaya başlamıştır. Kullanılan teknolojik ekipmanlar aracılığı ile, mutfak dekorasyonlarınız bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak tasarlanabilmektedir. Mutfak ölçülerinize birebir olarak tasarlanan 3 boyutlu modeller ile, mutfak dizaynı yapmadan önce tasarımlar hakkında detaylı bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Bilgisayar ortamında hazırlanacak olan modeller üzerinde, istenilen ölçümlere, desenlere ve modellere tek tuş ile bakma fırsatı elde edebilirsiniz. Modeller üzerinde dilediğiniz renk seçeneklerini deneyebilir, tarzınıza ve mutfağınıza en uygun olana kolaylıkla karar verebilme şansı elde edebilirsiniz.

Kartela Mutfak ayrıcalığı il, eşsiz bir fırsat ve kolaylıkla siz de tanışın. Teknolojik ortamda, 3 boyutlu görüntü kalitesi ile tasarlanacak mutfaklarınız için, tek tuş üzerinden istediğiniz düzenlemeleri yapabilir ve nihai kararı kolaylıkla verebilirsiniz. Dilediğiniz renk seçeneklerini, binlerce farklı deseni tek tık ile mutfak dolapları üzerinde görebilme imkanına erişebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Mutfak seçeneklerine ve müşteri tercihlerine göre parametrik olarak tasarlanan 3 boyutlu olarak tasarlanabilen mobilya projeleri üzerinden, istenilen değişikleri bilgisayar ortamında kolaylıkla yapabilme imkanıdır. Bu teknoloji sayesinde, mutfaklarınıza en uygun modeli elektronik ortamda görme şansını elde edebileceksiniz. İstediğiniz renk ve desenleri, farklı modeller üzerinde kolaylıkla uygulayabilir, birbirinden farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. İster kulp seçenekleri, ister boyut ve renk seçenekleri isterseniz ise farklı desen seçenekleri ile hayalinizdeki mutfak tasarımını yaratabilirsiniz.

Bu teknolojiyi kullanmak isteyen müşterilerimizin yapmaları gereken tek şey Ücretsiz Keşif Formu doldurarak tarafımıza iletmeleridir. Böylelikle bu eşsiz teknolojiden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.