Doğru tercihler kullanılarak oluşturulacak bir mutfak tasarımı, ideal bir kullanım alanı,  ferah ortam ve yüksek verim elde etmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle doğru mutfak seçimi yapılırken izlenilecek adımlar ve belirli yöntemler bulunmaktadır. Öncelikli olarak yapılması gereken mutfağın görünüm ve kullanım alanına karar verilmesidir. Belirlenen yöntemlere uygun olarak ilerlenilmesi daha kolay şekilde ve kısa bir zaman içerisinde hayal edilen mutfak görünümü elde etmenizi sağlayacaktır. Kartela mutfak seçenekleri ile, kolay kurulumlu, şık ve kullanışlı mutfak modelleri belirleyebilir, tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Alan Belirleyin

Öncelikle mutfak seçimi yapmadan, kullanılacak alan için en uygun mutfak modeline karar vermelisiniz. Dar ve çok ürünün bulunduğu mutfaklar kullanım verimin düşüreceğinden, en verimli kullanıma sahip modellerin seçilmesine dikkat edilmelidir. Mutfak modellerimiz içerisinde yer alan Ada Mutfak, Köşe Mutfak, Paralel Mutfak, Bar Mutfak, G Mutfak, U Mutfak, L Mutfak, Düz Mutfak,T Mutfak, Açık Mutfak ( Amerikan Mutfak) seçenekleri arasından tarzınıza en uygun olanı belirleyebilir, kendinize uygun tasarımları kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Bir Mutfak Stili Seçin

Verimli kullanım alanının hangisi olduğuna karar vermenin ardından, mutfakta elde etmek istenilen görünüm belirlemelidir. Klasik, modern, ahşap veya geleneksel mutfak stillerimiz arasından, şık ve eşsiz bir mutfak tasarlayabilirsiniz. Sade bir şıklık ve sıcak bir ortam yaratmak isteyenler için en ideal tarz olarak sunabileceğimiz country tarzı mutfak çeşitleri yanı sıra modern ve gösterişli bir şıklık elde etmek isteyen müşterilerimiz için ise modern tarzları önerebiliriz.

Bütçenize en uygun seçenekleri bulabileceğiniz ürünlerimize kolay ödeme ve çeşitli indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Kredi kartına taksit seçenekleri ve nakit ödemelerde %5′ e varan indirimler ile bütçe dostu alışveriş ile mutfağınızı baştan yaratabilirsiniz.

Sınırsız seçenekler ve eşsiz tasarımlar ile Kartela Mutfak‘tan ilham alarak mutfaklarınız için en ideal tercihleri yapabilirsiniz. Fonksiyonel ekipman seçenekleri ve kişiselleştirilebilen tasarımlarımız ile mutfağınız için en verimli ve uygun tasarımları belirleyebilirsiniz. Sınırsıza yakın renk seçenekleri, farklı kullanımlara uygun yapıdaki malzemeleri doğal ve eşsiz tasarımları ile beklenilen ötesinde bir mutfak tasarlayabilirsiniz. Mutfak seçimlerinizi yapmadan önce Kartela Mutfak tasarımlarına göz atmayı unutmayınız.