Mutfaktaki renklerin uyumu ve doğru renk seçimleri, mutfak tasarımlarında en önemli aşamayı oluşturmaktadır. Renk seçimi oldukça kişisel bir karar olduğundan tasarıma katılacak bireysel bir katkı olarak vurgulanabilmektedir. Kişisel zevk ve tercihlere göre yapılacak seçimler ile tasarımlar kişiselleştirilerek ve bireylerin tarzlarına uygun hale getirilmektedir.

Renkler mutfakların ton uyumunu ve şıklığını belirleyen en önemli etkenlerden biridir. Bu nedenle sınırsıza yakın renk seçenekleri arasından doğru ve uyumlu renkleri seçmek gerekmektedir. Mutfakta ortaya koymak istediğiniz görüntü ve şıklığa uygun olarak belirlenecek renkler tasarımın tamamlanmasını sağlayacaktır. Tek ve düz renkler tercih seçenekleri arasında her zaman yerini almaktadır. Ancak farklı renk tonları ile oluşturulan efektler ile sınırsız seçenekler elde edilebilmektedir.

Kartela Renkleri

Mutfak tasarımlarında seçebileceğiniz renk tonlarını zevk ve tercihlerinize uygun olarak çoğaltmaktayız. Düz ve sade renk tercihleri yanı sıra farklı renk tonları ile oluşturduğumuz efektler, mutfağınızda eşsiz bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacaktır. Farklı renklerin birbirleri ile uyumu mutfaklarda yaratılacak olan etkiyi arttırmaktadır. Düz ve sade şıklığın yanında yaratıcı ve eşsiz bir tasarım oluşturmaktayız.

Seçeceğiniz farklı renk tonları ile ortaya çıkacak yepyeni renk efektleri, mutfak tasarımlarında sizin izinizi taşımanızı sağlayacaktır. Zıt renk kullanımları ile daha belirli bölgeleri daha fala ön plana çıkarabilirken, nötr renk kullanımları ile istenilen alanlar geri planda tutulabilmektedir. Tamamen kişisel tercihlere uygun olarak belirlenen renk seçenekleri, tasarımlarınızın eşsiz bir parçasını oluşturacaktır.

Dar alanlarda karanlık bir ortam oluşturan mutfak tasarımları, aydınlık ve parlak renkler ile daha ferah ve ışıklı bir ortama dönüştürülebilmektedir. Fazla aydınlık ve göz alıcı ortamlar ile soft renkler ile yumuşatılabilmektedir. Kartela renk yelpazesi ile sınırsız seçenekleri bir araya getirebilmenin tadını çıkartın. İstediğiniz tonlar, istediğiniz renkler ve efektler ile tamamen size özel eşsiz tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Renk konusunda herhangi bir bilgi ve düşünceniz bulunmuyor ise, uzman ekibimizden yardım alarak, kendinize en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Rengarenk bir dünyanın sizde parçası olabilirsiniz. Tasarım, model ve desenlere uygun renkler, farklı efektler ve bambaşka bir görünüm oluşturabilmek için tek yapmanız gereken bizim ile iletişime geçmektir.