Evlerin girişinde şık bir görüntü ile karşılaşmak isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alan portmanto modelleri,  fonksiyonel özellikleri ve eşsiz tasarımları ile kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev dekorasyonlarında pratik kullanım ve şıklığı bir arada sağlayan portmanto modelleri, Kartela kalitesi ile sizlerle buluşuyor.  Dar ve geniş antre planlarına uygun olarak tasarlanabilen, opsiyonel özelliklere sahip, sağ ve sol kullanım tercihlerine göre ayarlanabilen seçeneklerdeki Portmanto modellerimiz eşsiz tasarımları ve sınırsıza yakın renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ev tasarımlarının tamamlayıcı parçaları arasında sayılabilen Portmanto modellerimiz, tercihlere bağlı kalınarak açık, kapalı, aynalı ve aynasız seçenekleri, sürgülü ve kapaklı özellikleri ile evlerinizde özel bir dokunuşa sahip olacaktır. Tüm alanlarda verimli bir kullanım ve şık bir görünüm elde etmek amacı ile tasarlanan Portmanto modellerimiz, sağlamlığın ve kalitenin tek adresidir.

Ürün Özellikleri

Ayarlanabilir boyut ve ebatlara sahip Portmanto modellerimiz, dar alanlarda görüş imkanını arttırmak amacı ile led ışıklandırma sistemine sahiptir. Kullanım kolaylığı ve alan verimliliğini arttırmak amacı ile raylı kapak sistemlerine sahip olan modellerimizde High Gloss, Akrilik, Membran kapak tasarımları kullanılmıştır. Zevk ve tercihlere göre sınırsıza yakın desen ve renk seçeneklerine sahip olamaları nedeni ile tüm ev tasarımları için oldukça kullanışlıdır.

Uzun yıllar kullanıma uygun, kolay temizlenebilir ve kir tutmayan dış yüzey tasarımları ile, yüksek memnuniyet ve verimlilik sunmaktadır. Aynalı ve ışıklı seçenekleri ile, vestiyer ihtiyacını fazlası ile karşılamanın yanı sıra şık ve modern bir görünüm elde etmektedir.  Hol ve antre planlarına uygun olarak tasarlanabilmesi, farklı opsiyonel seçenekleri ile tüm müşterilerimizin tercihlerine uygundur.

Mont ve ayakkabılar için özel olarak tasarlanmış bölümler, kolay ve rahat bir muhafaza alanı sunmaktadır. Geniş ve yüksek olarak ayarlanabilen tasarımlarımızın, çok bölmeli, raflı veya çekmeceli seçenekleri de mevcuttur. Ayna boyutları tercihlere göre belirlenebilirken, boy aynası seçeneği ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Evlerin giriş ve çıkışında kullanılması nedeni ile tüm fazla malzemelerin koyulduğu bir bölümdür. Bu nedenle tasarımlarımız, tüm ihtiyacı karşılayacak düzeyde yapılmıştır. Ayakkabı, çanta mont ve anahtarlık gibi tüm eşyaların muhafazasına uygun bir tasarım sunmaktadır.